אודות המשרד

משרד רון – פסטינגר ושות’ הינו משרד עורכי דין מהמובילים במדינת ישראל בתחום הנזיקין, ביטוח ורשלנות רפואית. למשרד למעלה מ-30 שנות ניסיון בייצוג נפגעים במגוון רחב של תביעות נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח, כולל תביעות נזקי גוף לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תביעות רשלנות רפואית והולדה בעוולה, תביעות בגין נזקי גוף, וכן בתביעות בעקבות תאונות עבודה.

מאז נוסד בשנת 1986, המשרד זכה לשורה ארוכה של הצלחות במגוון ערכאות שיפוטיות, לרבות בבית המשפט העליון, ונפסקו לזכותו כמה מהתקדימים המשמעותיים ביותר בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית.

שמו של המשרד הולך לפניו, והוא מוכר בקרב בכירי המשפטנים והשופטים כאחד המשרדים הבולטים בתחומי העיסוק שלו, עם ותק וניסיון ללא תחרות.

ייחודו של המשרד טמון במסורת של מצוינות, במסגרתה הוא מוביל לקוחות לקבלת הפיצויים המגיעים להם, גם בתיקים המורכבים ואלו הנחשבים לא פעם “אבודים”.

הניסיון והמוניטין שצבר המשרד הפך אותו לשם דבר בתחומו, והוא מדורג מזה כעשור כאחד המשרדים המובילים בתחום הנזיקין, הביטוח והרשלנות הרפואית בישראל, בידי מדריכי הדירוג המשפטיים BDI ו-Duns100.

בין הנושאים בהם מטפל צוות המשרד ניתן למנות:

 • רשלנות רפואית בלידה ובניהול הריון
 • רשלנות רופא משפחה
 • רשלנות רפואית באבחון מחלות, לרבות סרטן
 • תאונות עבודה
 • תאונות ברחוב ובמקומות ציבוריים
 • תאונות בבית הספר
 • תאונות דרכים
 • תאונות במעורבות הולכי רגל ואוטובוסים
 • אובדן כושר עבודה
 • ביטוח נכות וביטוח סיעודי
 • ועוד

שיעורי הצלחה גבוהים במיוחד

משרד רון-פסטינגר ושות’ מחזיק בשיעורי הצלחה גבוהים במיוחד בשוק הישראלי, ולא בכדי. ברבות השנים, קנה המשרד לעצמו שם כמשרד המסור ללקוחותיו, נלחם עבורם ולא לוקח סיכונים מיותרים על גבם. גישה זו, המשלבת לוחמנות ופשרנות, מוח וכוח, היא זו השומרת על האינטרסים של לקוחות המשרד ומביאה לכך שהטיפול בהם יהיה הטוב ביותר.

ייחודיים בתחום הנזיקין והביטוח

משרד רון-פסטינגר ושות’ הוא משרד ייחודי בשוק עריכת הדין הישראלי, בשל העובדה שחרט על דגלו ערכים של עזרה לחלשים וקידום השוויון. על כן, קיבל המשרד החלטה עוד מימי הקמתו, לייצג גורמים פרטיים ואנשים יחידים בתיקי נזיקין ורשלנות רפואית, ולהימנע כלל מייצוג חברות ביטוח וגורמים רפואיים. מהלך זה, שהינו נדיר ויוצא דופן, מבטיח כי המשרד יפעל לשמירה על האינטרסים של כל לקוח ולקוח, ללא משוא פנים או ניגוד עניינים. הקפדתם על ייצוג האזרח הקטן והגנה על זכויותיו בפני הגופים החזקים, כגון ממסדים רפואיים וחברות ביטוח, מוסיפה ערך של שליחות לפועלם המקצועי.

ראשי המשרד – חוד החנית בתחום הנזיקין והרשלנות

את המשרד מובילים עו”ד נתן רון ועו”ד יראון פסטינגר, מבכירי עורכי הדין בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית בישראל.

עו"ד נתן (נתי) רון

 עו”ד נתן (נתי) רון הינו אחד מעורכי הדין הבכירים בישראל בתחום הנזיקין, עם למעלה משלושה עשורים של ניסיון בייצוג לקוחות בתיקים מאתגרים בפני שלל ערכאות, לרבות בפני בית המשפט העליון.

הצלחותיו המרובות של נתי בייצוג לקוחותיו, נובעות מהידע הנרחב שצבר בתחום הנזיקין, הרשלנות הרפואית והביטוח, ומראייתו הרחבה, אשר מאפשרת לו לאמוד בדיוק מרבי את סיכויי ההצלחה של כל תיק המובא לפתחו. הודות למומחיות ולמקצועיות שלו, לקוחותיו של נתי זוכים לשיעורי פיצויים גבוהים במיוחד, לעיתים עד לגובה של מיליוני שקלים.

מתוך שאיפה לסייע לקידום המקצוע והשמירה על איכותו, מרצה נתי בנושא רשלנות רפואית בכנסים מקצועיים וכן בלשכת עורכי הדין, שם העביר קורסים בנושא.

נוסף על פועלו בתחום המקצועי, שימש נתי כחבר הועד המנהל ויו”ר ועדת הכספים בהתנדבות של המועצה לשלום הילד, וכן שירת כמפקד גדוד בדרגת סא”ל (במיל’) באוגדת שריון.

עו"ד יראון פסטינגר

עו”ד יראון פסטינגר הינו אחד מעורכי הדין המוכרים בתחום הנזיקין, הרשלנות הרפואית והביטוח במדינת ישראל. במהלך 30 שנות פעילותו בעולם המשפט, צבר יראון ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים, ונזקפו לזכותו הישגים משפטיים ותקדימים רבים. נוסף על פועלו המקצועי, עוסק יראון בעשייה ציבורית נרחבת.

בכהונתו למעלה משני עשורים כחבר הועד המרכזי בלשכת עורכי הדין, בתפקידו כמייסד ויו”ר פורום הנזיקין בלשכת עורכי הדין, בניהול מאבקים ציבוריים בשם לשכת עורכי הדין ולטובת הציבור, בכתיבתו העיתונאית על עולם המשפט ובפרסום ספרו “של מי הבית הזה?”.

קנה לעצמו יראון שם כאחד מעורכי הדין הבולטים בישראל.

לייעוץ חינם צרו קשר

  דילוג לתוכן