מכתבי תודה

“ברצוננו להודות לכם על עבודתכם בתביעה של שערי צדק בפרוצדורת הידרוסונוגרפיה שהסתבכה.

תודה על הזמינות והמקצועיות הרבה, אדיבות הפנים ועל כך שהסכמתם לייצג אותנו בתיק הזה.

תודה מיוחדת לעו”ד אקרמן על הסבלנות, הפתיחות והעדכונים במהלך התביעה.

אנו מאמינים שאתם מהווים גורם ביקורתי ומרסן חשוב של מערכת הבריאות בכלל, הכוללת כמובן את בתי החולים, והאזרח הפרטי בפרט. אנו מאוד שמחים שטיפלתם בתיק שלנו.

מבחינתנו עצם התביעה עצמה והעובדה שהמקרה לא עבר על סדר היום של בית החולים, זהו כבר ניצחון ואנו מודים לכם על כך.

בברכת שנה טובה”

I just wanted to thank you for all the hard work put in over these years to ensure the proper case is made, fought and settled; all while being patient, friendly and a real pleasure to work with. We greatly appreciate it and will highly recommend you to anyone who asks!

“לכבוד עו”ד דוד וינטר ברצוני להודות לך ולצוות המשרד על ההשקעה והטיפול המסור בתיק שלי. לאורך כל הדרך לא יכולתי שלא להתרשם מהמקצוענות והיושר מתוך אדיבות ומסירות ראויים לציון. השגתם תוצאות מדהימות.

יהי רצון שימלא הקב”ה משאלות ליבכם לטובה, ובמעשה ידיכם תשרה ברכה והצלחה.

בברכת פסח כשר ושמח.”

“יראון, הרגשנו שאנחנו בידים הכי טובות שיכולות להיות.
מקוה שאיתן ישכיל לנצל את ההזדמנות השניה שנתנה לו, והמתנה שהשגת עבורו כמקפצה לעשיית דברים מדהימים בתבונה ובחכמה.
שוב תודה רבה על הטיפול המסור”

“ברצוני להעביר לכם את תודתי בשם אימי ואחותי על הטיפול המסור בעניינינו. אין לי ספק שבכל פעם שארצה שירותי משפט נוספים אפנה אליכם. כן ירבו כמוכם. בתודה”

לטקסט המלא

“תודה רבה מקרב לב על כל מאמציך והעבודה היפה שעשית למעננו.”

לטקסט המלא

“כשהגעתי אליכם ביום הראשון, אמרתם שאתם לא יודעים מה יהיו התוצאות, אבל הבטחתם להשתדל. בשל הניסיונות שהיו לי, לא כל כך האמנתי לך. אין ספק שהצלחת לשנות את דעתי. אז תודה רבה על המאמצים וההשתדלות, ובמיוחד על הסבלנות”

לטקסט המלא

“לנתי, יראון, ליאת וכל צוות המשרד, תודה על הליווי והטיפול המסור.”

לטקסט המלא

“לכבוד עו”ד נתן רון, תודה לך ולעורכי הדין ממשרדך שהגישו לי סיוע משפטי והביאו לכלל סיום מוצלח של תביעתי נגד קופ”ח כללית.”

“לכבוד נתן רון ושותפיו, אני שולחת את תודתי מניו יורק הרחוקה. כמובן ששמחתי שיצא משהו מהתיק שלי. הכסף יעזור לי לשלם את שכר הלימוד המטורף פה ה-NYU. בקיצור, תודה לך ולכל מי שבמשך השנים התעסק עם הנושא הזה.”

לטקסט המלא

“נתי, רצינו להגיד תודה. תודה על כל המאמצים, הרגעים היפים והפחות. תודה על שיתוף הפעולה רב השנים ותודה על החום החברי וסבר הפנים. בהצלחה בהמשך דרכנו.”

לטקסט המלא

“עם סיום עבודתך עבורנו, ברצוננו להביע הערכה על עבדה מקצועית ומסורה, על ליווי התיק המורכב מזה תקופה ארוכה, על ההתייחסות לאדם כאדם, ולא רק כתיק משפטי גרידא. על הסבלנות ועל ההבנה, בכל זמן ומצב – הסוף כבתחילה, על חכמת החיים ועל התבונה, ביחס אל התהליך השיקומי כמרכיב עיקרי בתחומה, וכמובן על התוצאה האחרונה המרנינה, בה נשאו מאמציך פרי כקוצרים ברינה. מודים ומברכים”

לטקסט המלא

“קבל נא את תודתי והערכתי, בעד המחווה מצידך בעת המשא ומתן עם חברת הביטוח “סהר”, ולסיומו הטוב. בתודה ובהערכה. “

לטקסט המלא
דילוג לתוכן