ליאת שולמן

ליאת שולמן - רוקח

ליאת שולמן -רוקח הינה עורכת דין במשרד רון-פסטינגר.

ליאת מתמחה בניהול תיקים גדולים בתחום הרשלנות הרפואית  וניהלה במהלך השנים מאות תיקים בתחום זה וכן בתחום נזקי גוף אחרים ותאונות דרכים.

לליאת תואר ראשון במשפטים (LL.B) מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן.

נוסף על הסמכתה כעורכת דין, ליאת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין בגישור וכן בגישור בתחום דיני המשפחה.

בטרם הסמכתה לעריכת דין, התמחתה ליאת במשרדנו, ולאחר הסמכתה הצטרפה לצוות עורכי הדין הקבוע במשרד.

הסמכה:

לשכת עורכי הדין, 2001

שפות:

עברית, אנגלית, ספרדית

צור קשר

  נתן רון

  עו"ד נתן רון

  עו”ד רון הינו אחד מעורכי הדין הבכירים בישראל בתחום הנזיקין, עם למעלה משלושה עשורים של ניסיון בייצוג לקוחות בתיקים מאתגרים בפני שלל ערכאות, לרבות בפני בית המשפט העליון.

  הצלחותיו המרובות של עו”ד רון בייצוג לקוחותיו, נובעות מהידע הנרחב שצבר בתחום הנזיקין, הרשלנות הרפואית והביטוח, ומראייתו הרחבה, אשר מאפשרת לו לאמוד בדיוק מרבי את סיכויי ההצלחה של כל תיק המובא לפתחו. הודות למומחיות ולמקצועיות שלו, לקוחותיו של עו”ד רון זוכים לשיעורי פיצויים גבוהים במיוחד, לעיתים עד לגובה של מיליוני שקלים.

  מתוך שאיפה לסייע לקידום המקצוע והשמירה על איכותו, מרצה עו”ד רון בנושא רשלנות רפואית בכנסים מקצועיים וכן בלשכת עורכי הדין, שם העביר קורסים בנושא. נוסף על פועלו בתחום המקצועי, שימש עו”ד רון בהתנדבות כחבר הועד המנהל ויו”ר ועדת הכספים של המועצה לשלום הילד, וכן שירת כמפקד גדוד בדרגת סא”ל (במיל’) באוגדת שריון.

  ניסיון

  מבין התיקים הבולטים שטופלו על ידו ניתן למנות את הבאים:

  • אליהו אשכנזי נ’ קופת חולים כללית – פסק דין מרכזי שניתן בקשר עם אחריות רופא וחולה. הפרשה בעניין הגיעה לבית משפט עליון שקבע כי חולה אשר חש שלא בטוב ופנה לקבלת ייעוץ רפואי אינו נדרש לקבל חוות דעת שנייה, וככל והייעוץ הראשוני היה לקוי – מלוא האחריות רובצת על הרופא שהעניק את אותו ייעוץ. פסק הדין עוסק בסוגיית ליבה בתחום הרשלנות הרפואית ומתווה דרך ומדיניות בנושא אחריות רופא וחולה.
  • לימור דנינו נ’ המרכז הרפואי הלל יפה – פסק דין שקבע הלכה יסודית בדיני הנזיקין, ולמעשה הפך הלכה קיימת זה שנים ארוכות. פסק הדין התווה את ההלכה לפיה אם סיכוי החולה להחלים בעקבות הטיפול הרפואי גדול מ-51% – אזי אין להפחית מהפיצוי את הסיכון שהיה קיים מלכתחילה במתן הטיפול. עד פסק הדין חל הכלל לפיו יש להפחית מהפיצוי המגיע לאדם שסבל מטיפול רפואי לקוי את שווה הערך לשיעור הסיכון לכשלום הטיפול גם ללא רשלנות.
  • אורית כהן נ’ הסנה – תיק תקדימי, אשר עסק בהיבטים של סדר דין בניהול תיק בתחום הנזיקין. התיק נסב סביב השאלה המשפטית מהו “תחילת דיון”, והאם תיק שמונו בו מומחים אך טרם היו דיונים בבית המשפט נחשב כתיק שכבר החל בו הדיון ואם לאו. התיק הגיע לדיון נוסף בבית המשפט העליון, שלב המעיד על חשיבותה של הסוגיה שנדונה בתיק, ועל חשיבות הפסיקה בו.

  צור קשר

   דילוג לתוכן